Uitjes en etenNieuwsBeste Binnenstad van Nederland 2011-2013
aug
05

Beste Binnenstad van Nederland 2011-2013

Detailhandel Nederland organiseert tweejaarlijks de unieke verkiezing 'Beste Binnenstad' van Nederland. Dit is dé kans voor gemeenten om te laten zien wat zij doen om hun binnenstad zo aantrekkelijk mogelijk te maken.

Nu zijn wij natuurlijk ontzettend trots dat een aantal van de steden waar wij onze bedrijfsuitjes organiseren zijn genomineerd voor Beste Binnenstad van Nederland 2011-2013. De steden die wij aandoen die zijn genomineerd zijn; In de categorie dorpskernen is dit Schagen. In de categorie 'Middelgrote Steden' is dit Gouda en als laatste in de categorie 'Grote Steden' zijn Tilburg, Haarlem en Eindhoven genomineerd.

Boek nu snel of groepsuitje of teamuitje in een genomineerde stad of natuurlijk in één van de vele andere steden die wij aanbieden en wij zullen er een fantastische dag van maken.

Waarom Uitjes en Eten?

  • Bedrijfsuitje of groepsuitje
  • Scherpste prijzen, INCLUSIEF BTW
  • Professioneel en Enthousiast
  • Activiteit en Diner in 1 keer goed geregeld
  • Geen extra kosten
  • Voor een Topdag

Referenties Wat zeggen mensen over ons?

Uitjes voor een goed doel!

Uitjes en Eten ondersteunt 2 goede doelen.
Help ook met € 2,50 p.p. per programma.

Uitjes en Eten verdubbelt uw bijdrage.

logo_tegenkracht  logo_wereldouders